Screaming Frog SEO Spider Website Crawler

Screaming Frog SEO Spider, site analiz aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 551 MB
  • Sürüm 16.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici

Screaming Frog SEO Spider Website Crawler indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Screaming Frog SEO Spider, bilgisayarınıza örümcek Web sitesi bağlantıları, fotoğraflar, CSS, komut dosyaları ve uygulamalar için yüklenebilen basit bir masaüstü aracıdır. Ayrıca, SEO için kritik site içi sayfa bileşenlerini alır, bunları kategorilere göre sekmeler halinde düzenler ve tipik SEO endişeleri için filtrelemenize ve ayrıca Excel'e dışa aktarıp içe aktararak verileri istediğiniz şekilde dilimlemenize ve parçalara ayırmanıza olanak tanır.


Programın kullanıcı arayüzü aracılığıyla sürekli olarak toplanan ve güncellenen bilgileri inceleyebilir, analiz edebilir ve filtreleyebilirsiniz. Screaming Frog SEO Spider, bir siteyi yerinde SEO açısından hızlı bir şekilde değerlendirmenize veya incelemenize olanak tanır. Her sayfanın manuel olarak doğrulanmasının çok zaman alacağı ve bir yönlendirme, meta yenileme veya yinelenen sayfa sorununu kolayca gözden kaçırabileceğiniz orta ila büyük ölçekli siteleri değerlendirmek için özellikle yararlıdır. Örümcek, daha sonra SEO önerileri için bir temel olarak kullanılabilecek temel yerinde SEO bileşenlerini (URL, sayfa başlığı, meta açıklamalar, başlıklar) Excel'e aktarmanıza olanak tanır.

Screaming Frog SEO Spider Website Crawler indir